Jdi na obsah Jdi na menu

V sobotu 18.7. se konala na Krásné louce v Mladé Boleslavi národní výstava a my jsme vzali Pathynku, aby nabírala zkušenosti. Předpověď počasí vyznívala velmi chmurně a (světe, zboř se) splnila se. Pršelo, jen se lilo a nebe bylo celý den zatažené a tmavě šedé.

Ve své naivitě jsem se domnívala, že zakoupím party stan, abychom mohli trávit výstavní den jakž takž v suchu. Hahaha, nechala jsem to na poslední chvíli a nesehnala pochopitelně nic. Po zoufalé (z mé strany) emailové komunikaci ho v pátek večer koupila kamarádka Dáda, čímž celou akci povýšila na příjemné posezení s příjemnými lidmi. Obrazek

Naši psí kamarádi se znovu projevili jako dokonalí pohodáři a vegetili vedle sebe ve stanu bez sebemenších problémů. Nakonec se skoro všichni chodi zúčastnili přehlídky národních plemen, aby všichni viděli, jaké máme pěkné národní plemeno. Zúčastnění pesani byli všichni krásní a typičtí představitelé plemene, bylo čím se chlubit.

Pathynka nám udělala velikou radost, byla moc hodná a šikovná. Nechala si od rozhodčího prohlédnout zuby jako výstavní mazák, při čekání na posouzení se chovala vzorně a k ostatním pejskům přátelsky. Vypadá to, že na rozdíl od sestřičky Baleriny-Bambrdlíny se jí výstavy líbí.

 

Náhledy fotografií ze složky NVP Mladá Boleslav 18.7. 2009